Kontaktai

Šioje skiltyje rasite KTU Elektros ir elektronikos fakulteto padalinių ir fakulteto administracijos kontaktus.

Prof. dr. Algimantas Valinevičius

Dekanas

Studentų g. 48-217, Kaunas
tel. (8 37) 30 05 01
e. p. algimantas.valinevicius@ktu.lt

Dekanatas
Doc. dr. Alma Dervinienė Studijų prodekanė (8 37) 30 02 53 alma.derviniene@ktu.lt Studentų g. 48-213, Kaunas
Prof. dr. Darius Andriukaitis Mokslo prodekanas (8 37) 30 05 03 darius.andriukaitis@ktu.lt Studentų g. 48-209, Kaunas
Doc. dr. Mindaugas Žilys Administravimo vadovas (8 37) 30 02 51 mindaugas.zilys@ktu.lt Studentų g. 48-211, Kaunas
Finansų koordinatorė
Inga Vaičiulienė (8 37) 30 02 51  inga.vaiciuliene@ktu.lt Studentų g. 48-211, Kaunas
Rinkodaros ir komunikacijų koordinatorius
Ignas Jurkšaitis (8 67) 69 23 26 ignas.jurksaitis@ktu.lt Studentų g. 48-207, Kaunas
Studijų programų administratorius
Doc. dr. Andrius Knyš 8 (37) 45 43 29 andrius.knys@ktu.lt Studentų g. 48-213, Kaunas
Studijų aptarnavimo administratorės
Agnė Grigaliūnaitė  (8 37) 30 02 50 agne.grigaliunaite@ktu.lt Studentų g. 48-215, Kaunas
Miglė Svygrienė (8 37) 30 05 00 migle.klusaite@ktu.lt Studentų g. 48-215, Kaunas
Laimutė Žėglienė  (8 37) 30 05 26 laimute.zegliene@ktu.lt Studentų g. 48-215, Kaunas
Projektų koordinatorė
Eglė Savickaitė-Kačerauskienė (8 60) 62 78 94 egle.savickaite-kacerauskiene@ktu.lt ​Studentų g. 48-209, Kaunas
Studijų krypčių programų vadovai
Doc. dr.  Virginijus Baranauskas virginijus.baranauskas@ktu.lt Studentų g. 48-318, Kaunas
Doc. dr. Andrius Chaziachmetovas (8 37) 30 05 31 andrius.chaziachmetovas@ktu.lt ​Studentų g. 50-340, Kaunas
Doc. dr. Audrius Jonaitis audrius.jonaitis@ktu.lt Studentų g. 48-135, Kaunas
Automatikos katedra
Doc. dr. Gintaras Dervinis Katedros vedėjas (8 37) 30 02 90 gintaras.dervinis@ktu.lt Studentų g. 48-320, Kaunas
Elvyra Grigaliūnienė Administratorė (8 37) 30 02 91 elvyra.grigaliuniene@ktu.lt Studentų g. 48-320, Kaunas
Elektronikos inžinerijos katedra
 Prof. dr. Dangirutis Navikas  Katedros vedėjas (8 37) 30 05 22  dangirutis.navikas@ktu.lt Studentų g. 50-418, Kaunas
 ​Stasė Darasevičienė Administratorė (8 37) 30 05 18  stase.daraseviciene@ktu.lt Studentų g. 50-420, Kaunas
Elektros energetikos sistemų katedra
Prof. dr. Saulius Gudžius Katedros vedėjas (8 37) 30 02 81 saulius.gudzius@ktu.lt Studentų g. 48-144, Kaunas
Dovilė Žemaitytė Administratorė (8 37) 30 02 80 dovile.zemaityte@ktu.lt Studentų g. 48 – 144a, Kaunas
Automatikos laboratorijų skyrius
Faustas Tubelis Skyriaus vadovas faustas.tubelis@ktu.lt Studentų g. 48-314, Kaunas
Elektronikos laboratorijų skyrius
Algirdas Darasevičius Skyriaus vadovas (8 37) 45 15 10 algirdas.darasevicius@ktu.lt Studentų g. 50-417, Kaunas
Elektros energetikos sistemų laboratorijų skyrius
Kęstutis Kavaliauskas Skyriaus vadovas kestutis.kavaliauskas@ktu.lt Studentų g. 48-112, Kaunas
Studentų atstovybė
Akvilė Montrimaitė Pirmininkė (8 65) 82 00 98 akvile.montrimaite@ktu.edu Studentų g. 50-334, Kaunas
Metrologijos institutas
 Asta Meškuotienė  Direktorė  (8 68) 27 50 10  asta.meskuotiene@ktu.lt Studentų g. 50-454, Kaunas
We are using cookies to provide statistics that help us give you the best experience of our site. You can find out more or switch them off if you prefer. However, by continuing to use the site without changing settings, you are agreeing to our use of cookies.
Sutinku