Elektronikos inžinerijos katedra

Elektronikos inžinerijos katedra reorganizuota 2014 m.,  prijungus Signalų apdorojimo ir Elektroninių ir matavimo sistemų katedras.  Šiuo metu joje dirba 31 dėstytojas, kurių pagrindinės mokslo ir studijų sritys yra: biomedicininė inžinerija, elektronikos inžinerija, įterptinės sistemos, matavimų inžinerija, transporto elektronika.

Katedros dėstytojai koordinuoja „Elektronikos inžinerijos“, „Transporto elektronikos“ bakalauro ir „Biomedicininės inžinerijos“, „Elektronikos inžinerijos“, magistrantūros studijų programas.

Eksperimentai ir tyrimai vykdomi biofizikos, grandinių teorijos, klinikinės inžinerijos, įterptinių sistemų, elektrodinamikos, virtualių sistemų, signalų ir sistemų, projektavimo ir eksperimentinių tyrimų, biomedicininės inžinerijos, elektronikos ir skaitmeninių įtaisų, radijo dažnių, matavimų, medžiagų mokslo ir inžinerijos,  informacinių technologijų, mokomosios praktikos laboratorijose.

Kontaktai

Stasė Darasevičienė
Akademinė patarėja

Studentų g. 50-420, Kaunas
tel. +370 (37) 30 05 18
e. p. stase.daraseviciene@ktu.lt

 

Katedros darbuotojai

Prof. Dangirutis Navikas

Katedros vedėjas

Studentų g. 50-343, Kaunas
e. p. dangirutis.navikas@ktu.lt

Profesoriai

Vardas / Pavardė Adresas Tel. Nr. El. p. adresas
Vytautas Deksnys ​Studentų g. 50-444, Kaunas vytautas.deksnys@ktu.lt
Vytautas Dumbrava Studentų g. 50-340, Kaunas +370 (37) 30 05 31 vytautas.dumbrava@ktu.lt
Darius Gailius Studentų g. 50-454, Kaunas +370 (37) 30 07 77 darius.gailius@ktu.lt
Elena Jasiūnienė Studentų g. 50-440a, Kaunas elena.jasiuniene@ktu.lt
Vytautas Markevičius Studentų g. 50-418, Kaunas +370 (37) 30 05 22 vytautas.markevicius@ktu.lt
Vaidotas Marozas Studentų g. 50-344, Kaunas +370 (37) 30 05 28 vaidotas.marozas@ktu.lt
Žilvinas Nakutis Studentų g. 50-443, Kaunas +370 (37) 30 08 83 zilvinas.nakutis@ktu.lt
Linas Svilainis Studentų g. 50-340, Kaunas +370 (37) 30 05 32 linas.svilainis@ktu.lt
Algimantas Valinevičius Studentų g. 48-217, Kaunas +370 (37) 30 05 01 algimantas.valinevicius@ktu.lt
Darius Andriukaitis Studentų g. 50-438, Kaunas; Studentų g. 48-215, Kaunas +370 (37) 30 05 19 darius.andriukaitis@ktu.lt
Liudas Mažeika Studentų g. 50-440, Kaunas; P. Baršausko g. 59-425, Kaunas +370 (685) 28 0 85 liudas.mažeika@ktu.lt

Docentai

Vardas / Pavardė Adresas Tel. Nr. El. p. adresas
Andrius Chaziachmetovas Studentų g. 50-340, Kaunas +370 (37) 30 05 31 andrius.chaziachmetovas@ktu.lt
Alma Dervinienė ​Studentų g. 48-215, Kaunas alma.dervinienė@ktu.lt
Artūras Janeliauskas Studentų g. 50-426, Kaunas arturas.janeliauskas@ktu.lt
Darius Jegelevičius Studentų g. 50-344, Kaunas +370 (37) 30 05 21 darius.jegelevicius@ktu.lt
Rytis Jurkonis
Paulius Kaškonas Studentų g. 50-253, Kaunas +370 (37) 30 07 77 paulius.kaskonas@ktu.lt
Darius Kybartas Studentų g. 50-317, Kaunas +370 (37) 30 05 29 darius.kybartas@ktu.lt
Mindaugas Knyva Studentų g. 50-428, Kaunas +370 (37) 30 07 07 mindaugas.knyva@ktu.lt
Vytautas Knyva Studentų g. 50-455, Kaunas +370 (37) 30 05 35 vytautas.knyva@ktu.lt
Pranas Kuzas ​Studentų g. 50-445, Kaunas +370 (37) 30 05 42 pranas.kuzas@ktu.lt
Alius Noreika ​Studentų g. 50-426, Kaunas alius.noreika@ktu.lt
Darijus Pagodinas Studentų g. 50-317, Kaunas +370 (37) 30 05 29 darijus.pagodinas@ktu.lt
Ramūnas Ramanauskas Studentų g. 50-443, Kaunas +370 (37) 30 08 83 ramunas.ramanauskas@ktu.lt
Marius Saunoris ​Studentų g. 50-443, Kaunas +370 (37) 30 08 83 marius.saunoris@ktu.lt
Paulius Tarvydas ​Studentų g. 50-426, Kaunas paulius.tarvydas@ktu.lt
Mindaugas Žilys ​Studentų g. 50-438, Kaunas; Studentų g. 48-211, Kaunas +370 (37) 30 05 19 mindaugas.zilys@ktu.lt
Saulius Japertas Studentų g. 50-453, Kaunas +370 (37) 30 05 05 saulius.japertas@ktu.lt
Vitas Grimaila Studentų g. 50-441, Kaunas +370 (659) 99 4 58 vitas.grimaila@ktu.lt
Rasa Brūzgienė Studentų g. 50-452, Kaunas +370 (612) 33 0 01 rasa.bruzgiene@ktu.lt
Paulius Tervydis Studentų g. 50-442, Kaunas +370 (618) 15 1 41 paulius.tervydis@ktu.lt
Olgirdas Tumšys

Lektoriai

Vardas / Pavardė Adresas Tel. Nr. El. p. adresas
Neringa Dubauskienė ​Studentų g. 50-420, Kaunas neringa.dubauskiene@ktu.lt
Irmantas Kupčiūnas Studentų g. 50-317, Kaunas +370 (37) 30 05 29 irmantas.kupciunas@ktu.lt
Rūta Jankūnienė Studentų g. 50-424, Kaunas +370 (686) 97 6 39 ruta.jankuniene@ktu.lt
Andrius Petrėnas
Andrius Rapalis
Andrius Salošenko
Mindaugas Čepėnas

Laboratorijų skyriaus darbuotojai

Vardas / Pavardė Pareigos Adresas Tel. Nr. El. p. adresas
Darasevičius Algirdas Laboratorijų skyriaus vadovas Studentų g. 50-417, Kaunas +370 (37) 45 15 10 algirdas.darasevicius@ktu.lt
Kaulius Vilhelmas Inžinierius vilhelmas.kaulius@ktu.lt
Čepėnas Mindaugas Inžinierius mindaugas.cepenas@ktu.lt
Merfeldas Audrius Projektų vadovas Studentų g. 50-329, Kaunas audrius.merfeldas@ktu.lt
Selevičius Povilas Jaunesnysis laborantas
Tomkus Arvydas Jaunesnysis laborantas

Kiti darbuotojai

Vardas / Pavardė Pareigos Adresas Tel. Nr. El. p. adresas
Artūras Aleksandrovas Asistentas
Alves dos Santos Rodrigues Ana Rita Asistentas
Juozas Balamutas Jaunesnysis laborantas
Vilius Dambrauskas Jaunesnysis laborantas
Vytautas Daunoras Asistentas
Alenas Kriaučeliūnas Projekto inžinierius
Dobilas Liaukonis Asistentas
Donatas Miklušis Projekto inžinierius
Artūras Vyčas Projekto inžinierius
We are using cookies to provide statistics that help us give you the best experience of our site. You can find out more or switch them off if you prefer. However, by continuing to use the site without changing settings, you are agreeing to our use of cookies.
Sutinku