Automatikos katedra

Automatikos katedra įkurta nuo 2014 m., apjungus Procesų valdymo ir Valdymo technologijų katedras. Šiuo metu katedroje dirba 21 dėstytojas, kurių pagrindinės mokslo ir studijų sritys yra: automatizavimas ir valdymas, robotika, procesų modeliavimas ir optimizavimas, intelektinės valdymo sistemos, biotechnologinių procesų modeliavimas, optimizavimas ir valdymas.

Katedros dėstytojai koordinuoja „Automatikos ir valdymo“, „Robotikos“ bakalauro ir „Valdymo  technologijų“ magistrantūros studijų programas.

Daugiau:

Eksperimentai ir tyrimai vykdomi robotikos, automatinio valdymo, transporto automatikos, pramonės automatikos, supervizorinio valdymo, valdymo sistemų, vykdymo sistemų, valdiklių, elektros pavarų, elektros pavarų valdymo, automatizavimo, intelektinio valdymo sistemų elementų, biotechnologinių procesų modeliavimo ir valdymo, technologinių procesų valdymo laboratorijose.

Kontaktai

Elvyra Grigaliūnienė
Akademinė patarėja

Studentų g. 48-320, Kaunas
tel. +370 (37) 30 02 91
e. p. elvyra.grigaliuniene@ktu.ltl

 

Katedros darbuotojai

Doc. Gintaras Dervinis

Katedros vedėjas

Studentų g. 48-320, Kaunas
tel. +370 (37) 300 290
e. p. gintaras.dervinis@ktu.lt

Profesoriai

Vardas / Pavardė Adresas Tel. Nr. El. p. adresas
Vytautas Galvanauskas Studentų g. 50-162, Kaunas +370 (68) 88 96 66 vytautas.galvanauskas@ktu.lt
Donatas Levišauskas Studentų g. 50-153, Kaunas +370 (37) 30 02 61 donatas.levisauskas@ktu.lt
 Rimvydas Simutis Studentų g. 50-154, Kaunas  +370 (68) 23 36 96  rimvydas.simutis@ktu.lt@ktu.lt

Docentai

Vardas / Pavardė Adresas Tel. Nr. El. p. adresas
Leonas Balaševičius Studentų g. 48-324, Kaunas +370 (61) 53 19 69 leonas.balasevicius@ktu.lt
Virginijus Baranauskas Studentų g. 48-318, Kaunas virginijus.baranauskas@ktu.lt
Kęstutis Brazauskas Studentų g. 50-156, Kaunas kestutis.brazauskas@ktu.lt
Vytautas Gargasas Studentų g. 48-220, Kaunas vytautas.gargasas@ktu.lt
Andrius Knyš Studentų g. 48-209, Kaunas +370 (37) 45 43 29 andrius.knys@ktu.lt
Arūnas Lipnickas Studentų g. 48-109, Kaunas +370 (65) 22 49 32 arunas.lipnickas@ktu.lt
Kastytis Ratkevičius

Studentų g. 65-108, Kaunas;

Studentų g. 48-325A, Kaunas

kastytis.ratkevicius@ktu.lt
Vidas Raudonis Studentų g. 48-325A, Kaunas vidas.raudonis@ktu.lt
Tomas Tekorius Studentų g. 50-162, Kaunas +370 (37) 30 02 61 tomas.tekorius@ktu.lt
Renaldas Urniežius Studentų g. 48-318, Kaunas renaldas.urniezius@ktu.lt
Vygandas Vaitkus Studentų  g. 50 -156, Kaunas vygandas.vaitkus@ktu.lt

Lektoriai

Vardas / Pavardė Adresas Tel. Nr. El. p. adresas
Darius Ezerskis Studentų g. 48, Kaunas +370 (61) 53 19 69 darezer@gmail.com
Kęstas Rimkus Studentų g. 48-111, Kaunas kestas.rimkus@ktu.lt
Gintautas Narvydas Studentų g. 48-111, Kaunas gintautas.narvydas@ktu.lt
Jolanta Repšytė Studentų g. 50-163, Kaunas jolanta.repsyte@ktu.lt
Gytis Petrauskas gytis.petraukas@ktu.lt
Vardas / Pavardė Pareigos Adresas Tel. Nr. El. p. adresas
Bražėnas Juozas Technikas juozas.brazenas@ktu.lt
Motiejūnas Vitas Technikas vitas.motiejunas@ktu.lt
Tubelis Faustas Laboratorijų skyriaus vadovas Studentų g. 48-314, Kaunas faustas.tubelis@ktu.lt
Černys Petras Algimantas Vyresnysis laborantas petras.cernys@ktu.lt

Kiti darbuotojai

Vardas / Pavardė Pareigos Adresas Tel. Nr. El. p. adresas
Dimšienė Ieva Projekto laborantas
Survyla Arnas Projekto analitikas
Survyla Arnas Projekto laborantas
We are using cookies to provide statistics that help us give you the best experience of our site. You can find out more or switch them off if you prefer. However, by continuing to use the site without changing settings, you are agreeing to our use of cookies.
Sutinku