Elektros energetikos sistemų katedra

Elektros energetikos sistemų katedra sukurta nuo 2014 m., apjungus Elektros ir valdymo įtaisų,  Elektros inžinerijos, Ergonomikos ir Elektros sistemų katedras.

 

 

Katedros dėstytojai koordinuoja „Atsinaujinančiosios energetikos“,  „Elektros inžinerijos“ bakalauro ir „Elektros energetikos inžinerijos“, „Energijos technologijos ir ekonomika“ magistrantūros studijų programas.

Eksperimentai ir tyrimai vykdomi sumanių elektros energetikos technologijų ir tinklų vystymosi centro , elektros mašinų charakteristikų tyrimo, elektrotechninių medžiagų, energetinių skaičiavimų, elektrinių ir pastočių procesų, aukštųjų įtampų, elektros sistemų, elektros sistemų automatikos, aukštųjų įtampų, atsinaujinančiųjų išteklių energijos sistemų ir kaupiklių, mikromašinų, aukštosios įtampos bandymų ir atsinaujinančių energijos šaltinių, mikroprocesorinių įtaisų ir modeliavimo, galios elektronikos, saulės ir vėjo energijos keitiklių, elektros ir valdymo įtaisų, atsinaujinančios energijos įtaisų valdymo, energiją taupančių galios įtaisų tyrimo, elektros grandinių, elektromagnetinių laukų, elektromagnetinių laukų modeliavimo, elektromagnetinių laukų įtaisų, elektromagnetinių laukų tyrimo, žmogaus saugos, ergonomikos, šviesos technikos, elektros  ir elektronikos grandinių, taikomosios elektrotechnikos laboratorijose.

Kontaktai

Dovilė Žemaitytė
Akademinė patarėja

Studentų g. 48 – 144a, Kaunas
tel. +370 (37) 30 02 81
e. p. dovile.zemaityte@ktu.lt

 

Katedros darbuotojai

Prof. Saulius Gudžius

Katedros vedėjas

Studentų g. 48-144, Kaunas
tel. +370 (37) 300 280
e. p. saulius.gudzius@ktu.lt

Profesoriai

Vardas / Pavardė Adresas Tel. Nr. El. p. adresas
Rimas Adaškevičius Studentų g. 50-111, Kaunas +370 (68) 73 10 77 rimas.adaskevicius@ktu.lt
Alvydas Dosinas Studentų g. 50-307, Kaunas +370 (37) 30 02 73 alvydas.dosinas@ktu.lt
Adas Gelžinis Studentų g. 50-327, Kaunas adas.gelzinis@ktu.lt
Alfonsas Morkvėnas Studentų g. 48-146, Kaunas alfonsas.morkvenas@ktu.lt
Antanas Verikas Studentų g. 50-307a, Kaunas +370 (37) 45 30 78 antanas.verikas@ktu.lt
Renaldas Raišutis P. Baršausko g. 59 A korp., 426, Kaunas +370 (37) 30 05 45 renaldas.raisutis@ktu.lt

Docentai

Vardas / Pavardė Adresas Tel. Nr. El. p. adresas
Mindaugas Ažubalis Studentų g. 48-135a, Kaunas mindaugas.azubalis@ktu.lt
Almantas Bandza Studentų g. 48-142, Kaunas almantas.banza@ktu.lt
Algirdas Degutis Studentų g. 48-214, Kaunas algirdas.degutis@ktu.lt
Audrius Jonaitis Studentų g. 48-135, Kaunas audrius.jonaitis@ktu.lt
Artūras Kalvaitis Studentų g. 48-212, Kaunas arunas.kalvaitis@ktu.lt
Inga Konstantinavičiūtė Studentų g. 48-140, Kaunas inga.konstantinaviciute@ktu.lt
Robertas Lukočius Studentų g. 48-230, Kaunas +370 (37) 30 02 67 robertas.lukocius@ktu.lt
Povilas Marčiulionis Studentų g. 48-236a, Kaunas +370 (37) 30 02 68 povilas.marciulionis@ktu.lt
Renata Miliūnė Studentų g. 48-146, Kaunas renata.miliune@ktu.lt
Dalia Nizevičienė Studentų g. 50-113, Kaunas dalia.nizeviciene@ktu.lt
Konstantinas Otas Studentų g. 48-238, Kaunas +370 (37) 30 75 88 konstantinas.otas@ktu.lt
Pranas Smolskas Studentų g. 48-204, Kaunas pranas.smolskas@ktu.lt
Gytis Svinkūnas Studentų g. 48-142, Kaunas gytis.svinkunas@ktu.lt
Mindaugas Vaitkūnas Studentų g. 50-307, Kaunas mindaugas.vaitkunas@ktu.lt

Lektoriai

Vardas / Pavardė Adresas Tel. Nr. El. p. adresas
Ramūnas Deltuva Studentų g. 48-236a, Kaunas  ramunas.deltuva@ktu.lt
Tomas Deveikis Studentų g. 48-212a, Kaunas tomas.deveikis@ktu.lt
Ugnė Ilioitienė Studentų g. 48-148, Kaunas ugne.ilioitiene@ktu.lt
Rasa Juraškienė Studentų g. 48-137a, Kaunas rasa.juraskiene@ktu.lt
Miglė Kriuglaitė-Jarašiūnienė Studentų g. 48-238, Kaunas +370 (37) 20 75 88 migle.kriuglaite-jarasiuniene@ktu.lt
Birutė Linkevičiūtė Studentų g. 48-135b, Kaunas birute.linkeviciute@ktu.lt
Povilas Norkevičius Studentų g. 48-210, Kaunas povilas.norkevicius@ktu.lt
Donata Putnaitė Studentų g. 50-113, Kaunas donata.putnaite@ktu.lt
Roma Račkienė Studentų g. 48-238, Kaunas +370 (37) 30 02 68 roma.rackiene@ktu.lt
Dainius Slušnys Studentų g. 48-212a, Kaunas dainius.slusnys@ktu.lt
Vytautas Sučila Studentų g. 48-137a, Kaunas vytautas.sucila@ktu.lt
Aistija Vaišnorienė  aistija.vaisnoriene@ktu.lt
Povilas Valatka Studentų g. 48-135b, Kaunas povilas.valatka@ktu.lt
Loreta Valatkienė Studentų g. 50-113, Kaunas loreta.krusinskiene@ktu.lt
Jonas Vanagas Studentų g, 48-204, Kaunas +370 (37) 30 02 81 jonas.vanagas@ktu.lt

Laboratorijų skyriaus darbuotojai

Vardas / Pavardė Pareigos Adresas Tel. Nr. El. p. adresas
Adomavičius Vytautas Vyresnysis inžinierius
Dosinas Julius Inžinierius julius.dosinas@ktu.lt
Juknys Mindaugas Laborantas mindaugas.juknys@ktu.lt
Kakštienė Diana Laborantas diana.kakstiene@ktu.lt
Kakštys Saulius Inžinierius saulius.kakstys@ktu.lt
Kavaliauskas Kęstutis Laboratorijų skyriaus vadovas Studentų g. 48-112, Kaunas kestutis.kavaliauskas@ktu.lt

Kiti darbuotojai

Vardas / Pavardė Pareigos Adresas Tel. Nr. El. p. adresas
Artūras Baronas Akademinis padėjėjas, asistentas Studentų g. 50-305, Kaunas arturas.baronas@ktu.lt
Marija Bačauskienė Projekto mokslo darbuotoja
Dovilė Brazionienė Asistentė Studentų g. 48-146, Kaunas dovile.sakauskaite@ktu.edu
Karolis Dambrauskas Asistentas karolis.dambrauskas@ktu.lt
Tomas Piščikas Asistentas tomas.piscikas@ktu.lt
Evaldas Vaičiukynas Projekto mokslo darbuotojas
Tomas Zimnickas Asistentas tomas.zimnickas@ktu.lt
Dovilė Žemaitytė Laborantė dovile.zemaityte@ktu.lt
Vytautas Adomavičius Inžinierius Studentų g. 48-205, Kaunas vytautas.adomavicius@ktu.lt
Henrikas Zumaras Akademinis padėjėjas Studentų g. 48-120, Kaunas henrikas.zumaras@ktu.lt
We are using cookies to provide statistics that help us give you the best experience of our site. You can find out more or switch them off if you prefer. However, by continuing to use the site without changing settings, you are agreeing to our use of cookies.
Sutinku