Kauno technologijos universiteto (KTU) diplomų įteikimo šventėje šiandien pasveikinti naujieji Elektros ir elektronikos fakulteto (EEF) absolventai.
Iškilmingos ceremonijos metu diplomai įteikti 103-iosios laidos bakalauro, magistro ir profesinių studijų absolventams bei visiems universiteto mokslų daktarams. Fakultetų auklėtinius sveikino jų artimieji, universiteto vadovai ir garbingi svečiai.
Šiemet KTU Elektros ir elektronikos fakultetą baigė 136 bakalauro ir 73 magistrantūros studijų absolventai.
Į darbo rinką žengiantys jaunieji specialistai įgijo šiuolaikines inžinerines kompetencijas, kurios šiandien yra itin paklausios technologijų ir pramonės sektoriuose. Elektros ir elektronikos inžinerijos, energetikos, automatikos ir robotikos specialistų poreikis išlieka didelis, todėl absolventų laukia plačios karjeros galimybės tiek Lietuvoje, tiek tarptautinėse įmonėse.
