Kauno technologijos universiteto (KTU) Elektros ir elektronikos fakultete lankėsi delegacija iš Igorio Sikorskio Kyjivo politechnikos instituto (Ukraina).
Vizito metu svečiai – prorektorė akademiniams reikalams Tetiana Zheliaskova ir Programinės įrangos energetikoje katedros atstovė Olha Zalevska – susipažino su KTU mokslinių tyrimų infrastruktūra bei studijų veiklomis.
Delegacija apsilankė KTU tarpdisciplininiame prototipavimo laboratorijų centre „M-Lab“ ir KTU Elektros ir elektronikos fakulteto Automatikos katedroje, kur susipažino su vykdomais tyrimais ir studijų kryptimis.
Vizito metu aptartos tolesnio studijų ir mokslinio bendradarbiavimo kryptys. Universitetai numato plėtoti dvigubo diplomo studijų programas, kurios sudarytų galimybę studentams studijuoti abiejose institucijose ir įgyti dviejų universitetų diplomus.
Taip pat išreikštas abipusis interesas kurti trumpalaikes mikrokompetencijų programas, skirtas specifinių profesinių kompetencijų ugdymui.
