Po įtemptos kovos KTU Elektros ir elektronikos fakulteto komanda iškovojo „Dekanų taurės“ krepšionio turnyro pirmąją vietą

Svarbiausios | 2016-05-27

Gegužės 25-ąją dieną vykusiame „Dekanų taurės 2016“ krepšinio turnyro finale po įtemptos kovos tarp KTU Statybos ir architektūros (SAF) ir Elektros ir elektronikos (EEF) fakultetų krepšininkų pergalę šventė pastarojo fakulteto vyrų krepšinio komanda. Galutinis varžybų rezultatas – 73:69.

Nors pirmąjį kėlinį EEF krepšininkai nugalėjo be didesnio vargo (21:11), antrajame geriau sekėsi SAF studentams (16:22). Laimei, po ilgosios pertraukos šiek tiek pailsėję ir naujų jėgų įgavę EEF vyrukai susiemė ir įveikė SAF penketuką rezultatu 20:16. Nors paskutinis ketvirtis baigėsi EEF komandos nenaudai (16:20), sėkmė pirmąjame ir trečiajame kėliniuose lėmė Elektros ir elektronikos fakulteto pergalę rezultatu 73:69.

Rezultatyviausias nugalėtojų komandoje buvo Ignas Rupeika (23 t.), o SAF penketuke daugiausiai taškų pelnė Martynas Zigmantavičius (25 t.). Kiti komandų žaidėjai pagal pelnytų taškų skaičių išsidėstė taip:  Rokas Pocius (SAF – 22 t.), Edvinas Ignatavičius (EEF – 17 t.), Justinas Pranevičius (EEF – 13 t.), Tomas Čiupas (SAF – 12 t. ), Dainius Austynas (EEF – 8 t.), Tomas Vaičiulis (EEF – 7 t.), Martynas Šumskis bei Andrius Aleknavičius (SAF – po 5 t.).